• مدیریت کسب و کار DBA

  معرفی دوره عالی  DBA و POST DBA  

  دوره DBA مخفف کلمات Doctor of Business Administration است  و دوره POST DBA مخفف کلمات professional Doctor of Business Administration که معنی تحت الفظی آن، دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار می باشد و به طور کلی تمامی عملیات اصلی زنجیره ارزش شامل ایده، بازاریابی، تأمین منابع، طراحی، تولید، عرضه محصولات و خدمات، منابع انسانی، فناوری اطلاعات، مالی، برنامه ریزی و… را در بر می گیرد. در واقع، مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار، مدیریت فرآیندهای یک کسب و کار را در سطح عالی سازمان شامل می شود. دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار Post DBA که یک سطح بالاتر از دوره DBA است به منظور آموزش و توانمندسازی مدیران مستعد و شایسته کشور جهت توسعه و گسترش فعالیت های بنگاه ها و سازمان های خدماتی و تولیدی در بخش های خصوصی، دولتی و تعاونی تهیه و تدوین شده است. در این دوره سعی شده با رویکردی عمل گرایانه (Pragmatist) از یک سو و فعالیت هایی پژوهش محور (Research Oriented) از سوی دیگر، یادگیری آموزش ها بصورت اجرایی و کاربردی را فراهم ساخت و از همه مهمتر با توجه به پرداختن به روش های نوین مدیریت و همچنین تلفیق آن با روش های بومی کشور از طریق برگزاری سمینارهای کاربردی، انجام کار گروهی، اجرای طرح های اجرایی و همچنین پژوهش های محوری، تا حد زیادی به افراد آموزش داد که چگونه در بازار رقابتی و حرفه ای، همواره بهترین باشند.

 • مدیریت کسب و کار MBA

  معرفی دورهMBA

  در دوره MBA، دانش و مهارت لازم در حوزه های مدیریت و کسب و کار در حوزه های مهارت های فنی، ادراکی و انسانی آموزش داده خواهد شد. حضور مدیرانی که تجربه کار مدیریتی دارند، می تواند فرصت یادگیری جمعی برای کلیه مخاطبین دوره را فراهم سازد.

  مدیران کسب و کار که قصد گذراندن یک دوره جامع مدیریت را دارند.

  صاحبان کسب و کار که به دنبال ارائه محصولات جدید، توسعه بازار و گسترش فعالیت می باشند.

  مدیران و کارشناسان حوزه های فروش، بازاریابی، برند و علاقه مندان به این حوزه

  شرکت کنندگان پس از اتمام دوره و اخذ حد نصاب نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه کاربردی مهارتی  MBA (مدیریت اجرایی) خواهند شد.